Skip to content

Postanowienia, podsumowania- wracać do blogowania czy nie?

Posted in LIFESTYLE

Tak dawno nic Ne pisałam, że najzwyczajniej w świecie wyszłam z wprawy. Nie było jednak tygodnia bym nie pomyślała o blogu, serio. Zgubiłam jednak gdzieś chęci do tego, zabrakło mi wystarczającej ilości kopów by wrócić tu i robić to co przynosiło mi jeszcze parę miesięcy temu taką radość.

Rok 2016 był dla mnie naprawdę łaskawy, sama zapracowałam na to by spełnić kilka swoich marzeń ale niestety było kilka spraw które  zawaliłam – jak zawsze, nie ma tak, że było tylko happy. Cieszę się jednak na samą myśl o tym co już minęło.

Popadam w euforię jak wspomnę tylko o tym, że miałam kilka cudownych współprac DZIĘKI temu, że prowadzę bloga, jak przypomnę sobie Wasza cudowne wiadomości, po tym jak ogłaszałam wyniki konkursu, w którym byliście zwycięzcami.

Byłam na See Blogers! A to znaczyło dla mnie bardzo dużo, bo same wiecie, że nie łatwo jest wyrwać się od domowych obowiązków bez dziecka, a z koleżankami nad morze. To była świetna mobilizacja i lekcja dla mnie i tego co tu się działo.

Wreszcie znaleźliśmy swoje cztery ściany i mimo, że źle nam nie było to tu jest nam o milion razy lepiej. Uwielbiam to miejsce, cieszę się, że ściereczka w kuchni leży tam gdzie sobie właśnie wymyślę, a na ścianie jest milion ramek na zdjęcia. Jestem maniaczką zmian i przemeblowań, dla mnie nic nie ma swojego stałego miejsca i dlatego mój mąż zapewnie ciągle nie wie, gdzie do cholery są Filipa skarpety?! Teraz w 3 pokojach … wiecie jaki ja mam raj? O matulo, lepiej być nie mogło.

Praca- pracą, ale wykonywać ją z taką chęcią i uśmiechem na twarzy to jest dopiero praca marzeń. Spełniam się i może też dlatego mnie tu tak mało.

Czy mam jakieś postanowienia? W tym roku mam, nawet kilka. Ale żadne z nich nie zostanie ujawnione, dopóki dopóty nie zostanie spełnione,tadammm.  Jedno Wam powiem, chcę tu wrócić! Dajcie mi kopa na rozpęd!

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *